Business Central Consultant (456)

Cégünk ERP csapata több éve széles spektrumon nyújt megoldásokat ügyfeleinknek, amely során rendkívül erős know-how gyűlt össze a különböző iparágakat érintően, mint kis- és nagykereskedelem, gyártás, bankszektor, autóipar, telekommunikáció. Fejlesztő és konzulens szakemberek dolgoznak együtt agilis és hibrid módszertant alkalmazva különböző projekteken, ahol az ügyfelekkel a folyamatos egyeztetések által, mélyen megismerik a folyamataik működését. Ezen tudást beillesztik a D365 Business Central és D365 Finance & Operations keretrendszereibe, hogy biztosítsák a cégek folyamatos és megfelelő működését, támogassák az ügyfelek fejlődését, folyamatainak és működésének átalakulását. Ezen a folyamaton kell a tanácsadóinknak és fejlesztőinknek végig vezetnie ügyfeleinket, hogy ügyfeleink minél kedvezőbben éljék meg az informatikai rendszerük és az üzleti folyamataik változását. Emellett ügyfeleink részére igény szerint support tevékenységet is végzünk, az AX korábbi verzióinak használata esetén is, így lehetőség és szükség van az MS Dynamics AX rendszerek teljes verzió skálájának ismeretére munkatársaink körében. Arra vágysz, hogy mély szakmai tudásra tegyél szert, az ügyfelekkel és a kollégákkal közösen, kreatív és elismert munkát végezz? Válaszod igen? Akkor nálunk a helyed az alábbi pozícióban!

D365 Business Central Tanácsadó

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Implementációs projektekben való részvétel
  • ERP bevezetési feladatok (felmérés, fejlesztési specifikáció, tesztelés, oktatás)
  • Ticketing rendszer kezelése
  • Beérkező ticketek feldolgozása, hibajavítás
  • Üzleti igények megvalósítására fókuszált ügyfélkommunikáció
  • Dokumentáció (specifikáció, kézikönyv, becslés, ajánlatadás stb.)
  • Testing (funkcionális, üzleti)
  • Lokalizációs megoldások támogatása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Stabil D365 BC ismeret
  • ERP pénzügyi vagy SCM területen szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • Komplex rendszerszemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Előadói / oktatói véna
  • Proaktivitás
  • Heterogén munkafolyamatok priorizálása, menedzselése
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Szakmai előnyök:

  • Microsoft technológiák ismerete (Power BI, SharePoint, D365 CE)
  • MS AX, MS D365 F&O ismerete
  • Pénzügyi / számviteli ismeretek

Milyen rendszerekkel találkozhatsz:

  • MS Dynamics AX 3.0
  • MS Dynamics AX 2009
  • MS Dynamics 2012
  • MS Dynamics 2012 r3
  • D365 F&O
  • D365 BC (MS Navision)

Munkavégzés helyszíne:

Budapest, XI. kerület / home office

Jelentkezel? További információra van szükséged? Keress bizalommal!

Schuszter Dóra

dora.schuszter@qualysoft.com

+36 20 399 8883

Ref.: 456