Intermediate / Senior BI Developer (459)

A Qualysoft cégcsoportot 1999-ben alapították Bécsben. 2001 óta működünk Magyarországon is. Mint független informatikai tanácsadó és szolgáltató cég, támogatjuk nemzetközi ügyfeleinket, rugalmas és innovatív, személyre szabott informatikai megoldásokkal. Fő hangsúly a pénzügyi és energiaszolgáltatókra, az ipari cégekre, a média és telekommunikációs vállalatokra tevődik. Jelenleg hét európai országban vagyunk jelen, szakmai érdemeink és folyamatos növekedésünk több mint 500 munkatársunk kiváló teljesítményének köszönhető. Csapatainknak nyitott, dinamikus, nemzetközi környezetet biztosítunk, és nagy hangsúlyt fektetünk az egyéni fejlődés támogatására. Több mint két évtizede töretlen sikerünk két kulcsfontosságú tényezője a piac igényeire való innovatív válaszunk és az ügyfeleink elvárásainak átlagon felüli rugalmas kezelése. Ügyfeleink helyzetének elemzése során testreszabott IT-megoldásokat fejlesztünk. A folyamatos fejlődésünk biztosítása és az újabb és újabb kihívásoknak való megfelelés érdekében keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba.

Intermediate / Senior BI Fejlesztő

CRM csapatunk számára modern és kiterjedt termékportfólió áll rendelkezésére, több éve széles spektrumon nyújt megoldásokat ügyfeleinknek, amely során rendkívül erős know-how gyűlt össze a különböző iparágakat érintően, mint kis- és nagykereskedelem, gyártás, bankszektor, autóipar. Agilis módszertant alkalmazva, mindig az ügyfél számára szabott megoldásokat nyújt. A legkülönbözőbb problémákra képes megoldást biztosítani. Kedvencük, a CE (Customer Engagement) egy rendkívül felhasználóbarát, modern keretrendszer, főként sales, marketing és service megoldásokra. Szorosan kapcsolódik hozzá a Microsoft Power platformja, amely tartalmaz BI és low coding eszközöket, beépített interface kapcsolatokkal. Szakmailag felkészült, fiatalosan dinamikus csapat tagja szeretnél lenni, egyedi problémákat kreatívan megoldani? Ne habozz, jelentkezz!

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • SQL lekérdezések létrehozása
  • Adatbázisok mappelése
  • Adatstruktúra és adattárház tervezése, fejlesztése és analizálása
  • Adatbázis tartalmi és technikai dokumentumok létrehozása
  • Ügyféllel, technikai témában történő kommunikáció, támogatás
  • Dokumentáció (specifikáció, kézikönyv, becslés, stb.)
  • Ajánlatadás technikai oldalról történő támogatása
  • Implementációs feladatok
  • Tanácsadó / fejlesztő kollégák technikai támogatása
  • Oktatás, riportálás és tesztelés
  • Szakmai tudás függvényében: Architect feladatok

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Adatmodellezés (ETL), adattárház ismeretek
  • Komplex rendszerszemlélet
  • Felhő alapú technológiák ismerete (Microsoft Azure preferált)
  • Source Control rendszerek ismerete: TFS, Git
  • Relációs adatbázisok ismerete (Microsoft SQL Server preferált)
  • Kiemelkedő kommunikáció készség
  • Előadói / oktatói véna
  • Proaktivitás
  • Rendszerszemlélet
  • Heterogén munkafolyamatok priorizálása, menedzselése
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Szakmai előnyök:

  • Ügyfélkapcsolati / ERP rendszer implementálásában szakmai tapasztalat
  • Programozói ismeretek
  • Microsoft technológiák ismerete (Customer Engagement, Power BI, Flow, SharePoint, Power Apps)

Milyen rendszerekkel találkozhatsz:

  • Microsoft Dynamics Customer Engagement (CRM)
  • Microsoft Power Platform
  • Microsoft Azure
  • Microsoft Visual Studio

Munkavégzés helyszíne:

Budapest, XI. kerület / home office

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, keress az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Albert Adrienn

adrienn.albert@qualysoft.com

+36 70 684 0033

Ref.: 459