Receptionist & Office Assistant (716)

A Qualysoft cégcsoportot 1999-ben alapították Bécsben. 2001 óta működünk Magyarországon is. Mint független informatikai tanácsadó és szolgáltató cég, támogatjuk nemzetközi ügyfeleinket, rugalmas és innovatív, személyre szabott informatikai megoldásokkal. Fő hangsúly a pénzügyi és energiaszolgáltatókra, az ipari cégekre, a média és telekommunikációs vállalatokra tevődik. Jelenleg hét európai országban vagyunk jelen, szakmai érdemeink és folyamatos növekedésünk több mint 500 munkatársunk kiváló teljesítményének köszönhető. Csapatainknak nyitott, dinamikus, nemzetközi környezetet biztosítunk, és nagy hangsúlyt fektetünk az egyéni fejlődés támogatására. Több mint két évtizede töretlen sikerünk két kulcsfontosságú tényezője a piac igényeire való innovatív válaszunk és az ügyfeleink elvárásainak átlagon felüli rugalmas kezelése. Ügyfeleink helyzetének elemzése során testreszabott IT megoldásokat fejlesztünk. A folyamatos fejlődésünk biztosítása és az újabb és újabb kihívásoknak való megfelelés érdekében keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba.

Receptionist & Office Assistant

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Recepciós feladatok ellátása (telefonok, faxok kezelése, vendégek fogadása)
  • Postai ill. futárküldemények iktatása, postázása, rendszerezése
  • Ügyintézés taxi- és futárszolgáltatásokkal kapcsolatosan, utazásszervezésben való segítségnyújtás
  • Reprezentációs készlet (kávé, tej, tea, gyümölcs, sütemény -  rendezvényekhez szükséges étel-ital) beszerzés, feltöltés, bekészítés
  • Általános irodavezetés, irodai berendezésekről való gondoskodás (asztal, székek, búrotok rendelése, tárgyalók kialakítása, ajánlatok bekérése, irodaszerek beszerzése)
  • Kapcsolattartás az irodaházzal, karbantartókkal, takarítószolgálattal, portával, autómosóval
  • Beérkező számlák iktatása, pénzüggyel való kapcsolattartás
  • Irodai projektekben való aktív részvétel
  • Fizikai munkaeszközökkel (mobiltelefon, laptop, bútorok) kapcsolatos adminisztráció és egyéb ügymenetek intézése
  • Qualysoft vizsgaközpont működéssel kapcsolatos feladatok, vizsgázók fogadása, regisztrálása, vizsgák zavartalan lefolyásának biztosítása, voucherek rendelése
  • Nyomtatás, szkennelés, spirálozás, laminálás a kollégáknak ah-hoc jelleggel
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Irodai recepciós / asszisztens / irodavezető pozícióban szerzett legalább 1 év tapasztalat
  • Igényes kommunikáció magyar és angol nyelven
  • Fejlett problémamegoldó készség
  • Segítőkész személyiség, pozitív életszemlélet
  • Dinamikus, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér és igényes munkakörnyezet
  • Korrekt bérezés
  • Megegyezés szerint a pozíció betölthető 6 / 8 órában
  • AYCM és egyéb sportkedvezmények
  • Prémiumkategóriás egészségbiztosítás

Munkavégzés helyszíne:

Budapest, XI. kerület

Érdekesnek találod a lehetőséget? Keress bizalommal!

Fehér Anna

anna.feher@qualysoft.hu

+36 70 199 5870

Ref.:716