SAP Expert (733)

A Qualysoft cégcsoportot 1999-ben alapították Bécsben. 2001 óta működünk Magyarországon is. Mint független informatikai tanácsadó és szolgáltató cég, támogatjuk nemzetközi ügyfeleinket, rugalmas és innovatív, személyre szabott informatikai megoldásokkal. Fő hangsúly a pénzügyi és energiaszolgáltatókra, az ipari cégekre, a média és telekommunikációs vállalatokra tevődik. Jelenleg hét európai országban vagyunk jelen, szakmai érdemeink és folyamatos növekedésünk több mint 500 munkatársunk kiváló teljesítményének köszönhető. Csapatainknak nyitott, dinamikus, nemzetközi környezetet biztosítunk, és nagy hangsúlyt fektetünk az egyéni fejlődés támogatására. Több mint két évtizede töretlen sikerünk két kulcsfontosságú tényezője a piac igényeire való innovatív válaszunk és az ügyfeleink elvárásainak átlagon felüli rugalmas kezelése. Ügyfeleink helyzetének elemzése során testreszabott IT-megoldásokat fejlesztünk. A folyamatos fejlődésünk biztosítása és az újabb és újabb kihívásoknak való megfelelés érdekében keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba.

SAP Expert

Az alábbi feladatokat bízzuk Rád:

  • Kapcsolattartás a modulgazdákkal, üzleti területekkel és a szállítóval
  • Felhasználói igények begyűjtése, koordinálása
  • Szakmai ajánlatkérések előkészítése, megírása
  • Beszállítói dokumentációk véleményezése és belső dokumentációk készítése
  • SAP modulok beállítása, paraméterezése
  • Teszt tervek és jegyzőkönyvek elkészítése
  • Élesítési- és egyéb folyamatok, szabályok betartása
  • SAP szerepkörök létrehozása, módosítása, karbantartása
  • Jogosultság kezelés, kivizsgálás, jóváhagyás
  • Felmerülő hibák SLA-n belüli megoldása
  • Elsősorban pénzügyi-számviteli folyamatokhoz kapcsolódó támogatás (Loans, Treasury, SL modulok)
  • Egyéb modulokban helyettesítési feladatok ellátása

Jelentkezz hozzánk, amennyiben ezek jellemeznek Téged:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai vagy közgazdasági)
  • Az alábbi modulban szerzett jártasság (minimum 2-3 év modulgazdai tapasztalat)
  • SAP Loans, Treasury és SL modul, mely esetén erős pénzügyi, számviteli ismeretek szükségesek
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Szervezői készség, határidők betartása
  • Ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség

 Pozícióhoz tartozó előnyök:

  • Pénzintézeti tapasztalat

  • Szakmai nyitottság új modulok megismerése iránt
  • ABAP programozási ismeretek
  • Riportozási technológiák ismerete (BW, query)
  • LSMW adatmigráció
  • SAP interfészek ismerete és egyéb SAP modulok modulgazdai szintű ismerete

Munkavégzés helyszíne:

Budapest

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, keress az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Éliás Dániel

daniel.elias@qualysoft.com

+36 20 399 8883

Ref.:733